Skip to content
Menu

Najlepszy prezent na Dzień Ojca? Oto 9 propozycji

Co to znaczy „najlepszy prezent na Dzień Ojca”? Ile osób, tyle odpowiedzi, ale… często jeszcze więcej wątpliwości. Wszystko przez to, że – jakoś tak się składa – ojcowie bardzo często „wszystko już mają i nic więcej nie potrzebują”. Co więc im podarować, jaki ich ucieszyć? Na szczęście dobrych sposobów jest całkiem, a jednym z nich […]

Co to znaczy „najlepszy prezent na Dzień Ojca”? Ile osób, tyle odpowiedzi, ale… często jeszcze więcej wątpliwości. Wszystko przez to, że – jakoś tak się składa – ojcowie bardzo często „wszystko już mają i nic więcej nie potrzebują”. Co więc im podarować, jaki ich ucieszyć?

Na szczęście dobrych sposobów jest całkiem, a jednym z nich jest sięgnięcie po prezent personalizowany, który nie musi być ani duży, ani kosztowny. Nie musi nawet być szczególnie praktyczny, choć akurat tutaj jedno nie wyklucza drugiego. Najważniejsze jednak, że będzie pod każdym względem osobisty – idealnie dopasowany do obdarowywanej osoby.

Co wybrać?

Jedną z popularnych propozycji jest skarbonka NA MARZENIA, przy czym – co istotne – nie jest to zwyczajna różowa świnka-skarbonka, w której nigdy nie wiadomo, jaka jest zawartość. To efektowna, przejrzysta skarbonka w ramce i z personalizowanym obrazkiem w tle – dzięki temu w każdym momencie można podejrzeć, co znajduje się wewnątrz i ocenić, przynajmniej pobieżnie, czy do założonego celu pozostało jeszcze daleko.

To był przykład prezentu praktycznego, pora więc na coś humorystycznego.

W tej roli doskonale sprawdzi się kartka XXL TATA ROKU stylizowana na okładkę magazynu sprzed lat. Na tej właśnie okładce umieścić można zdjęcie taty, a także własny podpis z dedykacją. Połączenie to – wraz z naprawdę dużym rozmiarem okolicznościowej kartki – powoduje, że jest to nie tylko oryginalna niespodzianka, ale też wspaniała dekoracja i pamiątka na lata.

Czy powyższe podarunki byłyby równie dobre, gdyby były pozbawione możliwości spersonalizowania?

Prawdopodobnie nie. Oczywiście, z uniwersalnej skarbonki wciąż można byłoby korzystać, podobnie jak wypisać życzenia wewnątrz całkowicie zwyczajnej kartki. Ale z całą pewnością nie miałoby to wszystko już tak interesującego i zaskakującego wymiaru.

Jeżeli więc szukasz pomysłu na naprawdę najlepszy prezent na Dzień Ojca, zdecydowanie właściwą drogą jest sięgnięcie po prezenty personalizowane.

Jak spędzić Dzień Ojca z tatą?

Pamiętajmy, że prezenty to nie wszystko – nawet te najlepsze, czyli personalizowane. Jeżeli na co dzień nie spędza się ze swoimi rodzicami zbyt wiele czasu, jeżeli najczęściej każde zajęte jest swoimi własnymi obowiązkami, Dzień Ojca to idealny moment na przełamanie tej rutyny. Warto zaplanować coś specjalnego na ten właśnie dzień.

Pomysłów na Dzień Ojca jest wiele, to m.in.:

spacer lub wycieczka

piknik w parku

wyjście do muzeum lub na wystawę

obiad lub kolacja w restauracji

rajd rowerowy bądź pieszy

wspólne wyjście na wydarzenie sportowe

grill lub ognisko

Jak pokazują powyższe przykłady, tak naprawdę wcale nie chodzi o to, by spędzić czas w jakikolwiek szczególny sposób – najważniejsze jednak, ze razem, bez obowiązków, za to we wspólnym towarzystwie, którego nigdy za wiele.

Dlatego już teraz pomyśl o tym, jak spędzić święto ze swoim tatą. Zajrzyj też na Crazyshop.pl po najlepszy prezent na Dzień Ojca – połącz niespodziankę z upominkiem i spraw swojemu rodzicowi wiele radości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.