Skip to content
Menu

O Portalu

Witaj na KobiecaStrefa.com!

Znajdujesz się w miejscu stworzonym przez Kobiety i dedykowanym dla Kobiet. 

KobiecaStrefa.com powstała z w wyniki połączenia naszych pasji. Chęci spisywania pomysłów, dzielenia się naszą wiedzą oraz przede wszystkim aby stworzyć swój własny kawałek internetu dla kobiet takich jak my.

Chcemy tworzyć wyjątkowe miejsce z wartościowymi treściami i wspaniałą społecznością. KobiecaStrefa.com to strefa wolna od śmieciowych informacji, celebrytów, plotek czy fajkniusów. Zapraszamy Ciebie do nas. Rozwiać cię wygodnie i witaj u siebie – w Twojej strefie komfortu, w strefie Kobiet. Nasz portal jest uzupełnieniem kultowego już serwisu BlogKobiet.pl

KobiecaStrefa.com i BlogKobiet.pl to doskonałe, wzrastające i nowoczesne medium będące idealnym miejsce na promocje różnego rodzaju wartościowych produktów i usług. Zapraszamy wszystkich potencjalnych reklamodawców do kontaktu.

Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę, bartery czy objęcie patronatem ciekawych wydarzeń. Docierając do ogromnego i coraz szerszego grona czytelniczek zapewniamy wysoką skuteczność i konwersję Twojej kampanii.

Zapraszamy do kontaktu – czekamy na Ciebie.

 


 

 

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.