Skip to content
Menu

Złote litery – doskonała forma reklamy

Zdarza Ci się, że wchodzisz do jakiegoś miejsca i czujesz, że nie ma między Wami chemii? Po prostu czegoś brakuje. Chociaż słyszałaś dobre opinie na temat usług, które ktoś tutaj wykonuje wystrój jakoś nie oddaje w stu procentach pełnego profesjonalizmu, którego oczekiwałaś. Dlatego, jeśli również prowadzisz działalność gospodarczą, a swoje usługi świadczysz w konkretnym lokalu, […]

Zdarza Ci się, że wchodzisz do jakiegoś miejsca i czujesz, że nie ma między Wami chemii? Po prostu czegoś brakuje. Chociaż słyszałaś dobre opinie na temat usług, które ktoś tutaj wykonuje wystrój jakoś nie oddaje w stu procentach pełnego profesjonalizmu, którego oczekiwałaś.

Dlatego, jeśli również prowadzisz działalność gospodarczą, a swoje usługi świadczysz w konkretnym lokalu, powinnaś o nim pomyśleć z perspektywy klientki. Dlaczego? Bo jeśli ktoś Cię jeszcze nie zna, to Twoje usługi postrzega przez pryzmat tego, co zastaje tuż po przekroczeniu progu. Ludzie są wzrokowcami, w dużej mierze. Ale zwracają uwagę również na pozostałe zmysły, w tym węch. Nie bez powodu aromaterapia jest tak popularna. Nie oznacza to, że musisz mieć pełno pachnideł w salonie. Ale oczywiście przyjemny zapach to dodatkowy atut Twojego miejsca pracy. Tak – Twojego. Twojej przestrzeni zawodowej, która powinna oddawać Twoją osobowość, ale przede wszystkim być świadectwem profesjonalnego podejścia do klientów, szacunku do nich.

Klient w przestrzeni pracy – czyli wartościowy gość

Rzadko się zdarza się, żeby ktoś przyjmował gości w domu, kiedy panuje tam bałagan. Na ziemi walają się rzeczy, w zlewie pełno naczyń i nawet nie masz kubka, żeby spokojnie przygotować kawę, czy herbatę. Wiele osób w takiej sytuacji spali przysłowiowego buraka. Tym bardziej ważny jest wygląd miejsca, w którym przyjmujesz klientów. W końcu są oni przede wszystkim mile widzianymi gośćmi. Dlatego powinni czuć się mile widziany. W jaki sposób można udekorować przestrzeń, w której świadczysz swoje usługi?

Złote litery jako element ozdobny w salonie

Jeśli świadczysz usługi fryzjerskie, czy kosmetyczne, musisz pamiętać, że robisz coś szczególne. Tak, to bardzo ważne, by pamiętać o tym w swoim zawodzie. Oczywiście, można pomyśleć, że klienci, a głównie klientki przychodzą do Ciebie na paznokcie, trwałą, farbowanie, czy przycięcie końcówek (w zależności od Twojej profesji), ale robisz coś o wiele więcej. Sprawiasz, że Twoje klientki, już po spotkaniu z Tobą, czują się lepiej. Czują się piękne, seksowne, pewne siebie. Nie możesz o tym zapominać. Bo w końcu, Panie nie przychodzą tylko, by zmienić fryzurę, ale po cały wachlarz odczuć, który wiąże się z tą zmianą.

Dlatego dajesz z siebie wszystko, by jak najlepiej realizować swoje usługi. Ale czy Twoje miejsce pracy, czy miejsce metamorfozy, uśmiechów na twarzy i zadowolenia z nowego wyglądu również wpisuje się w Twój profesjonalizm? A może czujesz, że oczywiście, salon jest czysty i zadbany, swoją pracę wykonujesz na 110%, oferujesz najwyższej jakości kosmetyki, ale czegoś jednak jest mało. Może czas wprowadzić do wnętrza złote litery? Reklama jest dźwignią handlu. Odpowiednia promocja swoich usług, nie tylko w popularnych teraz social media, ale też w momencie bezpośredniego kontaktu z klientami przekłada się na sukces w branży.

„Wiesz, była w takim jednym miejscu”

Nic tak nie wpływa na pozytywny wizerunek firmy jak rekomendacje ze strony klientów. Złote litery, z których można ułożyć chociażby nazwę Twojej firmy wpisują się w koncepcję glamour. Czyli miejsca, które sprawi, że Twoje klientki poczują się wyjątkowo dzięki temu, że są obsługiwane w wyjątkowym miejscu. I nie ukrywajmy, wszyscy lubimy ploteczki. Lubimy sobie porozmawiać o tym, gdzie robiłyśmy paznokcie i bądź pewna, jeśli Twój salon będzie doskonała wizytówką Twoich usług, klientki będą nie tylko chętniej do Ciebie wracać, ale też polecać Cię swoim koleżankom.

Złote litery – doskonały element eleganckiego wnętrza

Tego rodzaju elementy dekoracyjne są bardzo uniwersalne. Przede wszystkim złoty to kolor, który wywołuje konkretne skojarzenia. Z drugiej natomiast łączy się zarówno z nowoczesnymi wnętrzami, wręcz sterylnymi, gdzie króluje biel, stal i mnóstwo innych odcieni. Jednocześnie złoty to barwa, które równie pięknie i elegancko prezentuje się w połączeniu z ciemnymi tonacjami, jak bordo, a nawet czerń. Dlatego doskonale sprawdzi się w salonach kosmetycznych, zakładach fryzjerskich, czy SPA. A może świadczysz innego typu usługi i już wiesz, że złote litery w formie dekoracji to strzał w dziesiątkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.