Skip to content
Menu

Dekada Lady Business Club!

Lady Business Club już od 10 lat wspiera i promuje działania biznesowe Polek! 1 października 2021 roku w Hotelu Airport w Warszawie ogólnopolski klub biznesu hucznie celebrował dekadę swojej działalności oraz wyłonił laureatki 5 edycji Plebiscytu Lady Business Awards. Wyjątkowe wydarzenie w całości poświęcone kobietom było inspirującym spotkaniem, które na długo zostanie w pamięci uczestników. […]

Lady Business Club już od 10 lat wspiera i promuje działania biznesowe Polek! 1 października 2021 roku w Hotelu Airport w Warszawie ogólnopolski klub biznesu hucznie celebrował dekadę swojej działalności oraz wyłonił laureatki 5 edycji Plebiscytu Lady Business Awards. Wyjątkowe wydarzenie w całości poświęcone kobietom było inspirującym spotkaniem, które na długo zostanie w pamięci uczestników.

Fundacja Lady Business Club Business Woman Foundation,

powstała na bazie założonego w 2011 r. ogólnopolskiego klubu kobiet biznesu – Lady Business Club. Wszystkie inicjatywy LBC łączy wspólne hasło #MakeYourBusinessBetter, czyli zachęcanie kobiet do prowadzenia biznesu w zgodzie ze sobą, myśleniu nie tylko o zarabianiu, ale także o budowaniu świadomości produktu czy usługi. Motywowaniu do zmian w biznesie, aby koncentrował się na konkretnej sprzedaży oraz pokazywaniu sylwetki właścicielki tego biznesu. Promowaniu charyzmatycznych, utalentowanych i przedsiębiorczych Polek, które są inspiracją dla innych kobiet marzących o biznesie.

Świętowanie 10-lecia LBC połączone było z ogłoszeniem wyników 5 edycji Plebiscytu Lady Business Awards. Co roku zostaje on przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia, wkład w rozwój różnych obszarów biznesu i wspieranie innych kobiet. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia było hasło #mockobietwbiznesie. Lady Business Awards to jeden z nielicznych konkursów w Polsce, gdzie nagrody i wyróżnienia nie można kupić – jest przyznawane przez niezależną Kapitułę i członkinie społeczności LBC.

W trakcie wieczoru uczestnicy mogli obejrzeć Wystawę „Smak Kobiecości, malarstwa przygotowanego przez Galerię Xanadu i Dom Aukcyjny, pokazującego różne aspekty kobiecej twórczości. Na wydarzeniu miała miejsce także premiera kolekcji biżuterii JESTEM… przygotowanej przez Edytę Tecław – właścicielkę marki ViaAroma specjalnie na 10 lecie LBC. 10 zł z każdej sprzedanej zawieszki lub bransoletki zostanie przekazane na cele statutowe Fundacji Lady Business Club Business Women Foundation. Ukoronowaniem jubileuszu były fenomenalne wystąpienia Marty Marczak oraz Piotra Buckiego, które dodały niesamowitego powera i inspiracji do działania.

„Naszą unikatową społeczność tworzą przede wszystkim kobiety, mądre Ladies Business, utalentowane, ambitne ekspertki, szalone marzycielki i przedsiębiorcze Polki z misją, którą czasem muszą sobie przypomnieć. W tym niezwykle ważnym dniu dziękuję za wszystko, co dobre, ale także lekcje pokory, które pomogły dotrzeć do tego miejsca. Sukces przedsięwzięcia nie byłby możliwy bez zespołu LBC, wszystkich członkiń – aktualnych i byłych, bez partnerów oraz wspierających mnie ludzi. To nasz wspólny jubileusz.”– mówi Emilia Bartosiewicz Brożyna, założycielka i prezes Lady Business Club.

 

Laureatkami 5 Edycji Plebiscytu #LadyBusinessAwards 2021 zostały:

W kategorii Przedsiębiorcza Kobieta to TY zostały:

  1. Katarzyna Polkowska – właścicielka marki EMKA logistics Olsztyn z Olsztyna
  2. Agnieszka Bobrukiewicz – właścicielka marki Christine Granville z Warszawy
  3. Adrianna Kasprzak – właścicielka marki Naturalne Atelier z Torunia

 

W kategorii Nagroda Członkiń LBC dla Członkini LBC:

  1. WSPARCIE: Agnieszka Gniotek – właścicielka Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny z Warszawy
  2. INSPIRACJA: Sylwia Ciszewska z firmy CAL prawdziwe drzwi z Suwałk.

Wyróżnienia otrzymały:

  1. Sylwia Petryna z firmy Petra Consulting z Szczawna Zdroju za rozwój przedsiębiorczości w Polsce, zachęcanie do aktywności biznesowej oraz wspieranie obecności kobiet w biznesie i polityce.
  2. Ewa Wolaniuk-Kloc z Salonu Fryzjerski „Finezja” z Wrocławia oraz Akademia Barberingu – Ewa Wolaniuk-Kloc za propagowanie rzemiosła fryzjerstwa męskiego wśród kobiet w Polsce.
  3. Anna Nowakowska z RAJT (hale namiotowe, namioty) za ogromną determinację w utrzymaniu i dalszym rozwoju branży eventowej w Polsce
  4. Aleksandra Komada – współwłaścicielka Teddy Eddie oraz współwłaścicielka Edu Bears oraz Diana Kubica właścicielka CLAN CITY oraz współwłaścicielka Edu Bears; za wsparcie szkół językowych w Polsce oraz wprowadzenie nowatorskich metod nauczania w branży edukacyjnej.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Więcej informacji o wydarzeniu i plebiscycie tutaj: www.ladybusinessclub.com

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o wydarzeniu śledząc nas w social mediach:

Profil na Facebook’u

Profil na Instagramie

Wydarzenie Lady Business Awards

__________________

Więcej o Lady Business Club:

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum 2 lata lub posiadających minimum 5 lat doświadczenia biznesowego. Działa przy fundacji Lady Business Club Business Women Foundation i do tej pory skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do dziś współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Naszą wizją i marzeniem jest połączenie jak najwięcej przedsiębiorczych Polek w Polsce i na świecie, tak aby mogły współpracować, wymieniać się doświadczeniami i wiedzą. Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.