Skip to content
Menu

Wampirzy lifting – gdzie wykonać zabieg?

Stan i wygląd skóry zmienia się nie tylko z wiekiem, lecz także pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak stres, niedobór witamin, używki, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie słoneczne, długotrwałe przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, za mała ilość snu. Również uwarunkowania genetyczne mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Pierwsze objawy tego procesu można zauważyć już po […]

Stan i wygląd skóry zmienia się nie tylko z wiekiem, lecz także pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak stres, niedobór witamin, używki, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie słoneczne, długotrwałe przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, za mała ilość snu. Również uwarunkowania genetyczne mają ogromny wpływ na starzenie się skóry. Pierwsze objawy tego procesu można zauważyć już po 20. roku życia. Wówczas na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki w okolicy oczu, na czole, bruzdy nosowo-wargowe. Stopniowo traci się młodzieńczy owal twarzy, skóra staje się wiotka i zaczyna nieestetycznie opadać. Doskonałym sposobem opóźnienia oznak starzenia się, a także zredukowania pierwszych objawów tego procesu jest wampirzy lifting. Na czym polega zabieg? Gdzie można go wykonać?

Wampirzy lifting – na czym polega zabieg?

Wampirzy lifting to bardzo skuteczny zabieg odmładzający, który odbudowuje i regeneruje skórę. W trakcie terapii pobiera się niewielką ilość krwi pacjenta, z której w procesie odwirowywania pozyskuje się osocze. W ten sposób uzyskuje się PRP, czyli bezpieczną, naturalną, skuteczną substancję regenerującą, odnawiającą i odmładzającą skórę. Preparat wstrzykuje się w wybrane miejsca na twarzy, szyi i dekolcie, dzięki czemu dochodzi do namnażania komórek macierzystych oraz wzmożonej produkcji kolagenu. Poprawia się kondycja skóry, jej nawilżenie i gęstość. Cera zostaje ujednolicona, odświeżona, zdrowsza, bardziej promienna, twarz odmłodzona. Składnik zaaplikowany w skórę głowy wpływa korzystnie na włosy, zapobiega ich wypadaniu, wzmacnia je oraz regeneruje cebulki. Na wampirzy lifting mogą się zdecydować zarówno mężczyźni, jak i kobiety borykający się z problemem nadmiernej utraty włosów spowodowanej łysieniem plackowatym (alopecja), łysieniem androgenowym, chorobami tarczycy, niedoborem witamin, żelaza, białka w diecie, stresem, niewłaściwą pielęgnacją czy zaburzeniami hormonalnymi.

Wampirzy lifting – efekty

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego ma wiele zalet. To jeden z najbardziej skutecznych, bezpiecznych, a zarazem naturalnych zabiegów medycyny estetycznej. Doskonale nawadnia, odświeża i odmładza skórę, dzięki czemu staje się ona pełna blasku, wygląda młodziej i zdrowiej. Do tego poprawia napięcie i sprężystość skóry. Już po około 48 godzinach po wampirzym liftingu, następuje przebudowa tkanek i włókien kolagenowych, a drobne zmarszczki zostają wypełnione. Aby cieszyć się optymalnymi rezultatami rewitalizacji skóry na twarzy, szyi i dekolcie, rekomenduje się wykonanie 3-4 terapii, co 3-4 tygodnie.

Wampirzy lifting to również świetny zabieg zapobiegający przedwczesnemu starzeniu się, ponieważ pomaga utrzymać skórę w dobrym stanie.

Wampirzy lifting – dla kogo?

Wampirzy lifting to doskonały zabieg regeneracyjny i odmładzający skórę skierowany do pacjentów, którzy preferują naturalne, małoinwazyjne i niewymagające rekonwalescencji metody redukcji objawów starzenia się. To także świetny wybór dla osób, które chcą podjąć działania profilaktyczne, opóźniające oznaki starzenia się skóry oraz mają szarą, zmęczoną, pozbawioną blasku skórę. Wampirzy lifting sprawdzi się jako zabieg uzupełniający terapie odmładzające, np. laser Fotona lub radiofrekwencja mikroigłowa.

Dodatkowo z wampirzego liftingu mogą skorzystać pacjenci, którzy zauważyli znaczne pogorszenie kondycji włosów (włosy są słabe, cienkie, łamliwe) oraz cierpią z powodu nadmiernego wypadania włosów.

Wampirzy lifting – gdzie wykonać?

Wampirzy lifting można wykonać w nowoczesnej Klinice Medycyny Estetycznej w Warszawie – Absolu Clinic. To wyjątkowe miejsce na mapie Polski, w którym pracują najlepsi specjaliści – dyplomowani kosmetolodzy i lekarze. Klinika Absolu to gwarancja najwyższej jakości usług, naturalne, bezpieczne preparaty premium, dostęp do najnowszych technologii i szeroka oferta zabiegów na ciało i twarz, które pomagają w walce z różnymi problemami. Nie tylko polecamy zabieg odmładzający wampirzy lifting, lecz także zabiegi przeciwstarzeniowe, zabiegi liftingujące, zabiegi ujędrniające czy zabiegi modelujące sylwetkę. W ofercie znalazły się także specjalne zabiegi dla mężczyzn, takie jak depilacja laserowa, odmładzanie przy użyciu lasera, redukcja zmarszczek, głębokie oczyszczanie, wolumetria twarzy, modelowanie ciała czy rzeźba i wzmocnienie mięśni. Aby zwiększyć satysfakcję pacjentów, a jednocześnie uzyskać maksymalne efekty, w Absolu Clinic można również skorzystać z autorskich pakietów łączących różne technologie, np. Płaski brzuch, Jędrna Pupa, Natural Glow, Rytuał Absolu 3 w 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.