Skip to content
Menu

Ta chwila nadeszła…ponownie – jesienna odsłona kolekcji MANIFESTO od marki Diadora

Włoska marka Diadora, która od 1948 roku tworzy wyjątkową odzież i obuwie powraca z nową, jesienną odsłoną kultowej kolekcji MANIFESTO, poprzez którą inspiruje do zrobienia pierwszego kroku i przekazania całemu światu swojego manifestu. Cała kolekcja została wymyślona, zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech, z  odpowiedzialnie produkowanej bawełny. Casualowy styl sportowy Diadora oprócz kolekcji lifestylowych, mocno koncentruje […]

Włoska marka Diadora, która od 1948 roku tworzy wyjątkową odzież i obuwie powraca z nową, jesienną odsłoną kultowej kolekcji MANIFESTO, poprzez którą inspiruje do zrobienia pierwszego kroku i przekazania całemu światu swojego manifestu. Cała kolekcja została wymyślona, zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech, z  odpowiedzialnie produkowanej bawełny.

Casualowy styl sportowy

Diadora oprócz kolekcji lifestylowych, mocno koncentruje się na sporcie, który od zawsze miał dla niej ogromne znaczenie. Kolekcje runnigowe, tenisowe i do gry w piłkę nożną cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z daną dyscypliną. Ich fenomen tkwi w tym, że zarówno ubrania jak i buty wpisują się w najnowsze trendy, lecz zarazem są wykonane z najwyższą precyzją i z najlepszych materiałów.

Połączenie retro z przyszłością?

W najnowszej odsłonie kolekcji MANIFESTO królują jesienne kolory, nawiązujące do natury. Soczyste odcienie fioletu, różu i czerwieni, ale także klasyczna czerń i brązy nawiązują do natury i inspirują do wykonania pierwszego kroku w stronę nowych przygód i wyzwań. Wśród nowości znalazł się model buta KMARO łączący styl retro z futurystycznym charakterem. Jego geometryczne linie i dwukolorowe sznurówki sprawiają, że bez wątpienia wyróżnia się na tle innych. Występuje on w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej i multikolorowej. Na tym jednak nie koniec. Powraca także kultowy damski model Jolly, charakteryzujący się cholewką wykonaną z różnokolorowych warstw materiału i elementami przypominającymi skrzydła motyla, w nowej pastelowej odsłonie.
Ombrelli_FilippoMutani 008
Ta chwila nadeszła. Zrób pierwszy krok z nową odsłoną kolekcji MANIFESTO.
Wszystkie ubrania i buty dostępne są na mmsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.