Skip to content
Menu

Poznaj Monat – sposób na niezależność finansową

 Dzisiaj przybliżymy Wam firmę Monat. Z poniższego teksty dowiecie się: czym jest ta firma? Na czym polega zarabianie? Jak działa ten system? Czy i jakie bonusy oferuje? Zapraszamy do lektury.   Czym jest monat? Monat to globalna firma o ogromnym potencjale i szybkiej dynamice rozwoju. Aktualnie działa   głównie na terenie USA, Kandy, Wielkiej Brytanii ale […]

 Dzisiaj przybliżymy Wam firmę Monat. Z poniższego teksty dowiecie się: czym jest ta firma? Na czym polega zarabianie? Jak działa ten system? Czy i jakie bonusy oferuje?

Zapraszamy do lektury.

 

Czym jest monat?

Monat to globalna firma o ogromnym potencjale i szybkiej dynamice rozwoju. Aktualnie działa   głównie na terenie USA, Kandy, Wielkiej Brytanii ale obecna jest również u nas w Polsce.

Firma oparta jest o model biznesowy typu MLM i sieć partnerów. Społeczność firmy to wyjątkowi, zmotywowani i przedsiębiorczy ludzie, których łączą cechy takie jak chęć osiągnięcia wolności finansowej i promowania produktów o najwyżej jakości. Monat to najwyższa jakość, doskonały plan marketingowy, możliwość nieograniczonego zarobku i przede wszystkim świetne produkty

 

Jak dołączyć do firmy Monat?

Nic prostszego! W zasadzie każdy może zostać partnerem firmy, aby to zrobić należy zostać konsultantem zwanym także Market Partner (MP). Pierwszym krokiem jest zakup wybranego zestawu produktów firmy. Jedyna uwaga jest taka, że w zależności od rynku taki zestaw może nieznacznie się od siebie różnić. Przed zakupem zatem warto zapoznać się z aktualną ofertą i jej szczegółami. Wartość takiego zestawu jest niezmienna i zaczyna się zawsze od kwoty 965zł. W tej cenie otrzymasz jednak produkty o znacznie większej wartości rynkowej!

 

Aby już teraz zapoznać się z produktami firmy Monat i poznać aktualne zestawy  musisz wejść TUTAJ.

Jeśli natomiast już teraz chcesz dołączyć do zespołu wybierz zakadkę ,,join now” a następnie wybierz przycisk ,,Zarejestruj się jako MP”. To ostatni krok po którym zobaczysz pełną, aktualną ofertę na zestawy na start.

Już w momencie swojej rejestracji jako partner otrzymujesz  rabat w wysokości od 30 do 55% i dodatkowo zostanie naliczana prowizja za obrót całej Twojej grupy Monat.

Dla zobrazowania wielkości dochodów i zasad działania przygotowaliśmy poniższą tabelę. Dzięki niej poznasz prowizje, zasady i dowiesz się ile możesz zarobić.

Kluczowa jest jednak zasada, iż Twój zarobek zależy od obrotu grupy (czyli także sumy Twoich zakupów), liczby zarejestrowanych przez Ciebie nowych osób, awansów całego zespołu i innych czynników. Twój zarobek może być znacznie większy ale również, mniejszy – jeżeli nie poświecisz odpowiedniej uwagi i zaangażowania.

 

 

Poniższa tabela natomiast zawiera informacje o Twoim rozwoju (awansach). Dzięki zaangażowaniu w Monat osiągniesz nowe pozycje i możliwości a Twoje dochody staną się jeszcze wyższe.

Pierwsze dwie pozycje (MMP i AMP) możesz zrobić samodzielnie. Kolejne pozycje natomiast wymagają aktywności osób które będą pod Tobą. One podobnie jak Ty muszą aktywnie promować firmę i osiągać sukcesy sprzedażowe i rekrutacyjne.  Tylko od Ciebie i Twojego zespołu zależy jak szybko osiągniesz wyższy poziom.

 

Ile można zarobić w Monat?

 

Szacuje się, średni zarobek przy aktywnej i pracującej grupie partnerów wynosi około 5tyś złotych (MMB) oraz ok. 10tyś już przy poziomie MM. Dużo? – a możesz zarabiać znacznie więcej!

Sam Monat oferuje wiele ścieżek i możliwości solidnego zarobku jak również otrzymania dodatkowych nagród za wysokie wyniki. Dzięki aktywności i zaangażowaniu możesz otrzymać dostęp do wydarzeń, wycieczek, szkoleń, promocji czy atrakcyjnych nagród.

W Monat dosłownie nie ma żadnych limitów. Jedyny limit nakładasz sama na siebie!

Monat to paska. Pasja i możliwość zarobku nawet bez wychodzenia z domy. Teraz aby prowadzić swój własny biznes oraz zacząć zarabiać pieniądze wystarczy Tobie dostęp do internetu oraz telefon.

Możesz traktować tą pracę jako dodatkowe zajęcie, pasję, hobby ale niezależnie od wybranej drogi pozwoli Ci ona na duży zarobek i obecność w strukturach wspaniałej społeczności.

Poznasz nowych przyjaciół, zrealizujesz (wreszcie!) marzenia i staniesz na nogi. Duza dawka wiedzy, inspiracji i wsparcie koleżanek z grupu dadzą Tobie poczucie komfortu, bezpieczeństwa i spełnienia.

 

Czy to nierealne obietnice? – nic bardziej mylnego!. To ogromna szansa która jest w zasięgu Twojego ,,kliknięcia”. Tylko czy odważysz się do nas dołączyć?…

Więcej informacji dowiesz się na grupie wsparcia. Wejdź i przekonaj się że warto.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.