Skip to content
Menu

Pigmenty do microbladingu – zaufaj Hanami Pigments

Szukasz pigmentów do microbladingu, które zapewnią piękny i trwały efekt? Nie wiesz, na co się zdecydować? Jeśli masz zagwozdkę, to pozwól, że ułatwimy zadanie. Wybierz pigmenty do microbladingu Hanami, czyli firmy, dla której jakość i bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Microblading – piękne i naturalne efekty tylko z klasowymi pigmentami Microblading jest popularnym zabiegiem […]

Szukasz pigmentów do microbladingu, które zapewnią piękny i trwały efekt? Nie wiesz, na co się zdecydować? Jeśli masz zagwozdkę, to pozwól, że ułatwimy zadanie. Wybierz pigmenty do microbladingu Hanami, czyli firmy, dla której jakość i bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu.

Microblading – piękne i naturalne efekty tylko z klasowymi pigmentami

Microblading jest popularnym zabiegiem rekonstrukcji i uzupełniania brwi. Jest to tzw. metoda piórkowa, w której linergista nie korzysta z urządzeń mechanicznych, a jedynie ze specjalnego piórka. Popularność microbladingu nie wzięła się z przypadku – sposób ten pozwala uzyskać piękny, trwały i naturalny efektu. Aby to osiągnąć, najpierw musisz odpowiednio się wyposażyć. Podstawą będzie wspomniane wyżej piórko oraz odpowiedniej jakości pigmenty do microbladingu. Na rynku znajduje się wiele tuszów – tych tańszych i droższych. Pamiętaj jednak, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Chcąc wykonać perfekcyjny makijaż permanentny, warto stawiać na sprawdzone produkty takie jak m.in. barwniki do microbladingu Hanami.

Premium Club Hanami

Hanami specjalnie dla miłośników Marki stworzyło Premium Club, czyli ekskluzywna ofertę z produktami i usługami w najniższych cenach.

 

Oferta Hanami Pigments Premium to:

 • Stały rabat 20%,
 • Darmowa dostawa,
 • Dostęp do materiałów szkoleniowych,
 • Specjalne oferty, dodatkowe promocje,
 • Możliwość kupna produktów w przedsprzedaży,
 • Wymiana punktów na nagrody.

 

Aby dołączyć do klubu należy wykupić dostęp, który obowiązuje przez rok czasu. Koszt takiej usługi to jedyne 1590zł. 

 

Hanami Pigments – pigmenty do brwi najwyższej jakości 

Tusze do makijażu permanentnego Hanami, które dedykowane są do pigmentacji brwi metodą microbladingu, to produkty, które cechują się najwyższą jakością. Powstały one w opatentowanej technologii Novoxx®. Ta z kolei sprawia, że są one całkowicie biokompatybilne z organizmem (nie są traktowane jako ciało obce). Posiadają one czysty skład (w odróżnieniu od wielu produktów na rynku wolne są od tlenków żelaza czy alkoholu etylowego).

 

Brak szkodliwych substancji sprawia, że wykonując zabieg, nie musisz martwić się o żadne efekty uboczne w postaci podrażnień na tle alergicznym czy uczuleń. Co więcej, składniki mineralne zawarte w składzie pigmentów Hanami zapewniają szybsze gojenie się ran, co z pewnością zostanie docenione przez Twoich klientów.

Tusze do microbladingu brwi – bogata paleta kolorów

Pigmenty do microbladingu od Hanami dostępne są w wielu wyrazistych kolorach, co pozwoli Ci dobrać idealne barwniki do różnego rodzaju cery Twoich klientek czy kolorów włosów. W ofercie producenta znajdują się pigmenty utrzymane w takich odcieniach jak m.in.:

 • Blond (jasny brąz),
 • Golden Brown (ciepły odcień brązu),
 • Maranti (średni brąz),
 • Sepia (brąz neutralny),
 • Black Coffee (ciemny brąz),
 • Brown Black (ciemny i intensywny brąz).

Pigmenty Hanami – cenione przez profesjonalistów

Pigmenty do microbladingu brwi Hanami (podobnie jak inne tusze producenta) od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów na całym świecie. Linergiści i kosmetyczki doceniają przede wszystkim skład pigmentów, wyrazistość kolorów, odpowiednie napigmentowanie, gęstość oraz trwałość barwników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.