Skip to content
Menu

Laser frakcyjny hitem wśród zabiegów w Derma Instytut!

Październik to idealny moment na prawdziwie wielofunkcyjny zabieg laserem frakcyjnym. Specjaliści z kliniki Derma Instytut podpowiedzą, jak najlepiej go wykorzystać, by cieszyć się spektakularnymi efektami. Warto zadbać o stan skóry już kilka tygodni wcześniej, by w grudniu zachwycić wszystkich gości i przywitać w pięknym stylu Nowy Rok. Laser frakcyjny to widoczny lifting, zmniejszenie rozstępów, wygładzenie zmarszczek- […]

Październik to idealny moment na prawdziwie wielofunkcyjny zabieg laserem frakcyjnym. Specjaliści z kliniki Derma Instytut podpowiedzą, jak najlepiej go wykorzystać, by cieszyć się spektakularnymi efektami. Warto zadbać o stan skóry już kilka tygodni wcześniej, by w grudniu zachwycić wszystkich gości i przywitać w pięknym stylu Nowy Rok.

Laser frakcyjny to widoczny lifting, zmniejszenie rozstępów, wygładzenie zmarszczek- sposobów jego użycia jest naprawdę wiele. Jest popularnym urządzeniem stosowanym przez dermatologów oraz specjalistów medycyny estetycznej nie tylko w Polsce. Stanowi skuteczne narzędzie w walce ze starzeniem, przebarwieniami i różnego rodzaju bliznami, ale również jest szeroko stosowany w usuwaniu śladów potrądzikowych. Trzeba pamiętać, że laser frakcyjny nie jest zabiegiem jednorazowym- dla uzyskania imponujących efektów wymaga wykonania całej serii.

Jak to działa?

Wyjątkowe parametry lasera pozwalają na głębszą penetrację w głąb skóry oraz skrócony okres gojenia. Wysoka moc szczytowa i mała plamka zabiegowa gwarantują doskonałe efekty i krótki czas gojenia. Finexel, czyli urządzenie, które używane jest

w Derma Instytut, posiada zaawansowane źródło laserowe, oferując niezwykłą precyzję zabiegową, dzięki średnicy plamki 80um oraz trybowi UltraPulse o wysokiej mocy szczytowej. Wyposażony jest w szybki skaner z największym polem zabiegowym dostępnym na polskim rynku, dla maksymalnego skrócenia czasu zabiegu.

Jest kilka szczególnych dni w roku, kiedy chcemy wyglądać i czuć się wyjątkowo, a noc sylwestrowa jest niewątpliwie jedną z nich. Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 są idealnym sposobem na prawdziwą zmianę w kondycji naszej skóry, ale trzeba je wykonać z wyprzedzeniem czasowym, dlatego do Derma Instytut zapraszamy już teraz!”- komentuje Marcin Janusek, właściciel znanej w Warszawie i we Wrocławiu, kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Derma Instytut.

Przebieg zabiegu

Po oczyszczeniu i zdezynfekowaniu miejsca zabiegu rozpoczyna się użycie lasera. Wiązka stempluje skórę miejsce przy miejscu, ale zawsze dookoła poparzonej tkanki, pozostawia pasek zdrowej skóry, która ma za zadanie odbudować tę uszkodzoną. Ciepło pozostawia charakterystyczne ślady w formie pieczątek. Po tej części osoba wykonująca zabieg nakłada na skórę pacjenta maskę kojącą. Całość trwa od 30 minut do godziny. Zabieg może trwać dłużej, jeśli powierzchnia skóry jest większa lub gdy laser wykorzystywany jest na więcej niż jednej partiach ciała. Zabieg jest bolesny, a dyskomfort odczuwany jest jeszcze przez kolejne cztery godziny po wykonaniu.

Dla kogo zabieg laserem frakcyjnym?

Opisywany zabieg jest idealny dla wszystkich zmagającymi się z problemami skórnymi- przebarwieniami, utratą jędrności, bliznami po trądzikowymi, bruzdami. Należy jednak pamiętać o szeregu przeciwskazań. Pełna lista dostępna jest na:  https://dermainst.pl/zabieg/laser-frakcyjny-co2-finexel/

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.