Skip to content
Menu

Kogis.pl to najlepsze obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży

Zastanawiasz się gdzie posłać swoje dziecko na kolonijne wakacje? Szukasz wspaniałych wakacji dla swojego dziecka, które będą niezapomnianym wspomnieniem i przeżyciem? Kogis organizuje właśnie takie kolonie bądź obozy, czy nawet zielone szkoły! Z Nami zapomnij o nudzie! Dbamy o to by z nami wasze dzieci nie, miały czasu na nudę. Na stronie https://kogis.pl/obozy jest ogrom […]

Zastanawiasz się gdzie posłać swoje dziecko na kolonijne wakacje? Szukasz wspaniałych wakacji dla swojego dziecka, które będą niezapomnianym wspomnieniem i przeżyciem? Kogis organizuje właśnie takie kolonie bądź obozy, czy nawet zielone szkoły!

Z Nami zapomnij o nudzie!

Dbamy o to by z nami wasze dzieci nie, miały czasu na nudę. Na stronie https://kogis.pl/obozy jest ogrom tematyk obozów do wyboru. Każde dziecko i młodzież na pewno znajdzie coś dla siebie interesującego. Podczas pobytu na naszych koloniach, czy obozach, dzieci nie będą miały także nawet czasu, by pomyśleć o telefonie, czy Internecie!

Jakie obozy zimowe można wybrać?

Dla fanów sportów zimowych, mamy w ofercie obozy narciarskie, czy snowboardowe. A może marzy ci się jazda figurowa na łyżwach? Na naszym obozie łyżwiarskim możesz spróbować swoich sił, gdzie będziesz pod stałą opieką instruktorów. Jest to świetne rozwiązanie dla młodych sportowców, którzy może kiedyś będą chcieli wiązać z tymi sportami swoje życie zawodowe?

Jakie obozy letnie polecamy?

Jednak obozy zimowe, to nie wszystko! Co by, to było za lato bez takich obozów? Wychodząc naprzeciw dzieciom, skomponowaliśmy tematyczne obozy letnie. Są one dostosowane do wieku obozowiczów. Dbamy o to by każde z dzieci, miało zapewnioną maksymalną frajdę z pobytu na naszym obozie. Do wyboru są między innymi: fotografia i social media, językowe, czy żeglarskie. Na takich obozach dzieci mogą pogłębiać swoje zainteresowania i umiejętności, a w dodatku nawiązują przyjaźnie z rówieśnikami. Niesamowitym przeżyciem dla młodego żeglarza jest nasz obóz żeglarski z patentem żeglarza jachtowego. Trwa on aż 14 dni. Dzieci śpią w prywatnych domkach. Mają mnóstwo godzin wyznaczonych na praktyczne zajęcia, dzięki którym mogą podszkolić swoje umiejętności żeglugi. Co ważne w trakcie tego obozu dzieci mogą także nocować na jachcie! Jest to dla nich ogromne przeżycie, które na długo zostanie im we wspomnieniach.

Jakie tematyki kolonii można wybrać?

Kogis.pl to nie tylko obozy letnie, czy zimowe, ale także kolonie. Stawiamy przede wszystkim na aktywny wypoczynek naszych uczestników. Dlatego dla tych, co nie lubią spędzać wakacji w domu, mamy specjalne tematycznie dobrane kolonie. Zaczynamy już w wieku od 6 lat. Dla tych dzieci i młodzieży, którzy kochają śpiew i taniec mamy właśnie takie kolonie. Taki turnus odbywa się nad naszym polskim morzem. Dzieci w trakcie kursu, uczą się śpiewać, tańczyć w ogólnej atmosferze zabawy i humoru. Są zajęcia z karaoke oraz nauka układu tanecznego. Dzieci będą miały także okazje zobaczyć jak od środka, wygląda teatr! Jednak samym śpiewem i teatrem dziecko nie żyje, dlatego też mamy kolonie z inną tematyką dla fanów: ekologii, gór, koni, sportu, czy minecraft lub Harry Potter.

Czy na naszych koloniach można poczuć się jak czarodziej?

Tak! Mamy specjalną tematyczną kolonię: Harry Potter. Są to magiczne wakacje dla każdego fana małego czarodzieja. Mugole nie mają na nią wstępu. Dzieci mogą stworzyć swój własny herb domu, nauczą się jak poskromić Mugoli, czy zrobią swoje magiczne mikstury. Nie może na takiej magicznej kolonii zabraknąć słynnego Quidditcha, dlatego też jest organizowany on na owalnym boisku. Są też miotły!

Czy Wasze dzieci mogą czuć się z nami bezpiecznie?

Oczywiście! Nasza kadra jest przeszkolona z różnych sytuacji. Umie także udzielić pierwszej pomocy. Są wykształceni pedagogicznie oraz mają pokończone wszystkie potrzebne kursy, by mogli zająć się Waszymi dziećmi. Dzięki tak doborowej i wyspecjalizowanej kadrze dzieci są w zupełności bezpieczne i mogą zająć się beztroską zabawą i poznawaniem nowych ciekawych przygód.

W razie jakiekolwiek potrzeby rodzice dostają numer telefonu do kierownika kolonii, gdzie mogą o każdej porze dnia i nocy dzwonić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.