Skip to content
Menu

Fantazyjne paznokcie na imprezowe okazje

Wystawny bal sylwestrowy, duża impreza karnawałowa czy po prostu huczne wesele brata czy przyjaciółki. Każda z tych okazji wymaga, by nie tylko wybrać na nią odpowiedni ubiór, ale też dopasować do niego odpowiednie dodatki. Chodzi tu zarówno o torebkę, kolczyki i buty, ale też o wyrafinowany makijaż czy fantazyjne malowanie paznokci. Dziś skupimy się na […]

Wystawny bal sylwestrowy, duża impreza karnawałowa czy po prostu huczne wesele brata czy przyjaciółki. Każda z tych okazji wymaga, by nie tylko wybrać na nią odpowiedni ubiór, ale też dopasować do niego odpowiednie dodatki. Chodzi tu zarówno o torebkę, kolczyki i buty, ale też o wyrafinowany makijaż czy fantazyjne malowanie paznokci. Dziś skupimy się na ostatnim z tych elementów. Pokażemy Ci, jak prosto i zarazem ciekawie możesz ozdobić swoje dłonie. Obiecujemy: w towarzystwie nikt nie oderwie od nich wzroku!

Niecodzienny manicure fantazyjny

Jeśli nie masz ani zbyt dużo czasu, ani zbyt wielu pomysłów na manicure fantazyjny wzory, możesz postawić na spryt. Pomysłowym rozwiązaniem które zapewni efekt WOW może być chociażby wykonanie tradycyjnego manicure hybrydowego który ozdobisz za pomocą samoprzylepnych naklejek. W sklepach dostępnych są setki jeśli nie tysiące ich wzorów! Takie dekoracje możesz umieścić na każdym paznokciu ale też wyłącznie na wybranych płytkach – decyzja należy tylko do Ciebie.

 

Inne, równie sprytne triki na fantazyjne paznokcie, to te oparte o folie do zdobień. Doskonale znamy ich złote, srebrne czy miedziane wersje. Ale czy wiedziałeś, że takie produkty mogą też posiadać wykończenia marmurkowe, inspirowane starymi gazetami, czerpiącymi motywy ze świata roślin czy nawet obrazujące zimowe, gwieździste niebo. Oczywiście to tylko przykłady – podobnie jak w przypadku naklejek opcji jest więcej niż masa.

 

Ci, którzy mają dużo czasu, cierpliwości i zdolności manualnych, ekstrawaganckie paznokcie mogą wykonać mając na podorędziu tylko lakiery hybrydowe i pędzelek do zdobień precyzyjnych. Wystarczy, że wybierzemy ulubione kolory lakierów dodając do nich na przykład te z brokatowym efektem. Najpierw należy pomalować całą płytkę na ulubiony kolor (albo na dwa kolory, bo czemu nie!), utwardzić ją a następnie pędzelkiem i innym z kolorów wykreować niesamowity wzór. Takie karnawałowe paznokcie za każdym razem będą inne co będzie stanowiło o ich absolutnej niesamowitości.

 

Na koniec mamy propozycję dla fanek biżuteryjnych zdobień. Ekstrawagancki manicure może bowiem czerpać z nich garściami. Cyrkonie w różnych kształtach i odcieniach, cekiny, zabezpieczone kawałki rozbitego szkła czy pozłacane lub posrebrzane, metalowe zawieszki to coś, czego mało kto spodziewa się na Twoich paznokciach. Gdy więc na nie postawisz, miłe towarzyskie zaskoczenie będzie Cię otaczać z każdej strony.

 

Tyle z naszych pomysłów. A jakie są Twoje? Chętnie się o nich dowiemy więcej więc zapraszamy do dzielenia się inspiracjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.