Skip to content
Menu

Dekoloryzacja – co musisz wiedzieć w tym temacie?

Lubisz eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a kolory włosów szybko Ci się nudzą, w związku z czym często testujesz nowe? Choć zmiana jasnych barw na ciemne zwykle nie stanowi problemu, to w odwrotnym przypadku farba może nie przyjąć się od razu. Co więc zrobić, żeby zmienić kolor włosów z blondu na kasztanowy i osiągnąć satysfakcjonujący efekt? […]

Lubisz eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a kolory włosów szybko Ci się nudzą, w związku z czym często testujesz nowe? Choć zmiana jasnych barw na ciemne zwykle nie stanowi problemu, to w odwrotnym przypadku farba może nie przyjąć się od razu. Co więc zrobić, żeby zmienić kolor włosów z blondu na kasztanowy i osiągnąć satysfakcjonujący efekt? Niezbędna może okazać się dekoloryzacja. Co warto o niej wiedzieć? Przedstawiamy kilka najważniejszych informacji.

Czym jest dekoloryzacja?

To pojęcie często mylone jest z rozjaśnianiem. Otóż, między jednym i drugim zabiegiem istnieje zasadnicza różnica. Jaka? W przypadku rozjaśniania działamy na naturalnym kolorze, natomiast dekoloryzacja to zdjęcie położonej poprzednio farby. Aby wykonać tę czynność profesjonalnie, warto powierzyć ją ekspertom. Planując więc dekoloryzację włosów, przyjdź do renomowanego salonu fryzjerskiego, jak na przykład Jean Luis David. Więcej o oferowanych usługach możesz dowiedzieć się natomiast, korzystając z aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid.

Czy dekoloryzacja osłabia włosy?

Piękne, zdrowe, zadbane – o takich włosach marzą klientki i klienci salonów fryzjerskich. Niestety zdarza się tak, że są one zniszczone zbyt częstymi i intensywnymi zabiegami. Również farbowanie oraz dekoloryzacja w pewnym stopniu osłabia strukturę włosa. Czy to powód, żeby rezygnować z tego typu czynności? Dzięki wysokiej jakości kosmetykom także po takich zabiegach można przywrócić włosom zdrowie, blask i siłę. Często pojawiają się mimo wszystko pytania, jak dobrać je odpowiednio do ich rodzaju? W tej kwestii najlepiej skonsultować się z fryzjerem, a następnie nabyć rekomendowane produkty i odżywki, na przykład poprzez aplikację: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.

Myślisz nad zmianą koloru włosów? Jeżeli się na nią zdecydujesz, wskazana będzie dekoloryzacja? Wykonana przez profesjonalistę pozwoli Ci cieszyć się niezwykłym efektem bez ryzyka zniszczonych pasm!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.