Skip to content
Menu

Czy numerologia ułatwia egzystencję?

Numerologia to nauka, której korzenie sięgają starożytności. Kiedyś była utrzymywana w tajemnicy i przeznaczona tylko dla wybranych. Dziś jest powszechnie dostępna, ale trochę niedoceniana. Jakie niesie korzyści ta wiedza i czy naprawdę przydaje się we współczesnym życiu? Coraz częściej jest wykorzystywana przez psychologów i terapeutów. Dedykuje się ją wszystkim, którzy pytają, błądzą, albo stoją przed […]

Numerologia to nauka, której korzenie sięgają starożytności. Kiedyś była utrzymywana w tajemnicy i przeznaczona tylko dla wybranych. Dziś jest powszechnie dostępna, ale trochę niedoceniana. Jakie niesie korzyści ta wiedza i czy naprawdę przydaje się we współczesnym życiu?

Coraz częściej jest wykorzystywana przez psychologów i terapeutów. Dedykuje się ją wszystkim, którzy pytają, błądzą, albo stoją przed wyborem ważnej decyzji. Pomaga związkom, wspiera zakładanie biznesów oraz pokazuje, jakie są Twoje mocne i słabe strony. To wiedza, której możesz nie doceniać, albo w pełni korzystać z niej na co dzień. Czy numerologia sprawi, że Twoje życie stanie się prostsze?

Jak działa numerologia?

Numerologia to klucz, który otwiera wiele drzwi. Cyfry przypisane Tobie to specjalny kod, dzięki któremu uzyskujesz dostęp do danych. Jeżeli bardziej poznasz siebie, zrozumiesz także innych. Nauka odsłania cechy Twojego charakteru i tłumaczy, dlaczego jesteś w tym miejscu życia, a nie innym. Jasno określa, co może Ci pomóc w pracy nad sobą i akceptacją tej części siebie, której nie lubisz.

Oprócz tego pokazuje, jak przekonania wpływają na Twoje wybory. Czasem, kiedy się je zobaczy, łatwiej jest je zmienić, by sięgać wyżej albo przynajmniej ruszyć do przodu. Nauka pozwala Ci wreszcie się ukierunkować. Podpowiada, które lata są lepsze na otwarcie własnej działalności, wejście w nowy związek czy posiadanie dziecka. Wyjaśnia, dlaczego czasem nie wszystko układa się po Twojej myśli. Jeżeli dobrze wykorzystasz numerologię do własnych celów, możesz odblokować swój potencjał, a wtedy wszystko zacznie się zmieniać.

Kto szczególnie powinien korzystać z numerologii?

Osoby, które utknęły z życiem w miejscu. Nie potrafią zaleźć żadnej pasji i czują się zagubione, bo nie wiedzą, co jest ich powołaniem. Numerologia jest dla każdego, kto tylko jest otwarty na taką wiedzę. Pomaga, szczególnie gdy:

  • masz wrażenie, że niczego nie osiągnąłeś, a Twoje życie jest jednostajne,

  • stoisz przed podjęciem trudnej decyzji,

  • nie możesz znaleźć swojego miejsca w życiu,

  • masz problemy w tworzeniu związków i udanych relacji z otoczeniem,

  • borykasz się z niskim poczuciem wartości,

  • brakuje Ci silnej woli i ambicji,

  • boisz się świata i jesteś wycofany.

Warto jest poznać wibrację liczb, dlatego zdecyduj, czy portret numerologiczny jest dla Ciebie. Tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie. Sesja z numerologiem nie jest po to, by znaleźć wymówkę na Twoje niepowodzenia, ale po to, by się dowiedzieć, co robisz nie tak, że się nie udaje. Oczywiście, czasem obciążenia karmiczne utrudniają osiąganie celów, ale może warto wtedy zastanowić się nad ich zmianą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.