Skip to content
Menu

5 dobrych marek lakierów hybrydowych – jakie warto wybrać?

Lakiery hybrydowe cieszą się dużą popularnością.  Dzięki swojej długiej trwałości (2-5 tygodni), chętnie wybierane są przez klientki. Każda kobieta chce mieć piękne i wymalowane paznokcie. Na co dzień nie mamy czasu, aby o nie odpowiednio zadbać, szczególnie w trakcie obowiązków domowych. Obecnie na rynku polskim mamy aż 26 producentów lakierów UV. No i tutaj stajemy […]

Lakiery hybrydowe cieszą się dużą popularnością.  Dzięki swojej długiej trwałości (2-5 tygodni), chętnie wybierane są przez klientki. Każda kobieta chce mieć piękne i wymalowane paznokcie. Na co dzień nie mamy czasu, aby o nie odpowiednio zadbać, szczególnie w trakcie obowiązków domowych.

Obecnie na rynku polskim mamy aż 26 producentów lakierów UV. No i tutaj stajemy przed wyborem, jakie lakiery hybrydowe wybrać do naszych paznokci. Wybór jest trudny. Przy okazji zależy nam na atrakcyjnej cenie, jakości i trwałości. Oto 5 dobrych marek lakierów hybrydowych.

Hi hybryd

To produkty do wykonywania manicure domowego, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Markę wyróżnia szeroka gama kolorystyczna. Lakiery Hi hybryd pozwalają na stworzenie niesamowitych stylizacji, nawet przez amatorki, które rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją paznokci

Produkty posiadają płynną konsystencję i pędzelek wykonany z miękkiego włosia, ułatwiający precyzyjną aplikację na płytkę paznokciową. Lakiery utrzymują się na paznokciach do 14 dni. Wyróżnia je odporność na odpryskiwanie, kruszenia się i matowienie koloru. Można je aplikować na różnych  bazach. Cena ok. 15 zł.

Neess

Dobrej jakości lakiery oraz bazy i topy są gwarancją trwałości manicure hybrydowego. Wzmacniająca płytkę baza oraz nabłyszczający top to absolutny filar dobrze zrobionego manicure. Marka Neess może pochwalić się dobrej jakości produktami do paznokci.

Producent linii Neess firma Donegal zajmuje się produkcją akcesoriów i produktów do paznokci już 25 lat. Zatem otrzymujemy nie tylko specjalistyczny i wysokiej jakości produkt, ale też gwarancję doświadczonego producenta.

Delia

Delia Cosmetics to rodzinna polska firma istniejąca na rynku od ponad 20 lat. Produkty kosmetyczne Delia  cieszą się dużą popularnością, ze względu na wysoką jakość i niską cenę. Misją firmy jest znalezienie indywidualnej strategii dla każdej kobiety, bez względu na wiek i urodę.

Linia lakierów hybrydowych Delia to szeroki wybór kolorów, które zaspokoją potrzeby estetyczne każdej wymagającej kobiety. Lakiery Hybrydowe Delia utrzymują się na paznokciach ok. 2 tygodni, mocno błyszczą i nie odpryskują. Cena bardzo atrakcyjna.

Semilac

Linia Semilac tworzy dobrej jakości lakiery, po atrakcyjnej cenie. Mogą być używane przez osoby rozpoczynające swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Stosowane są również w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Doskonale rozprowadzają się i poziomują na płytce, a także idealnie kryją. Znane na rynku, jako lakiery i akcesoria hybrydowe już od samego początku funkcjonowania stylizacji hybrydowych.

Charbonne

Obecnie coraz bardziej popularne lakiery hybrydowe, polecane dla osób poszukujących produktów w kategorii lakierżel. To połączenie techniki żelowej i tradycyjnych lakierów do paznokci. Pozwalają na dozowanie produktu tak jak zwykłego lakieru, budowaniu kilku warstw bez zacieków i nieestetycznych smug.

Polecane są do utwardzania w lampie UV, jak i w tradycyjnej technice żelowej. Nakładane na naturalną płytkę paznokciową, bez warstwy przedłużającej. Ich trwałość zależy od kondycji samych paznokci. Na ogół utrzymują się do 5 tygodni.

Sklep internetowy z kosmetyki Pinali.pl oferuje szeroką gamę kolorów lakierów hybrydowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© – Powered by love since 2020. Kopiowanie treści zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.